Residorm’da Erken Kayıtlar Başlıyor!

Residorm’da 2017-2018 akademik yılı erken kayıtları Balıkesir ve Muğla’da 15 Şubat’ta, Residorm Kırıkkale’de ise 20 Şubat’ta başlıyor.
Kayıt yenilemek isteyen öğrencilerimizi büyük indirimler ve ek avantajlar bekliyor.

İndirim oranlarımız her sene olduğu gibi Residorm’da konakladığınız yıla göre kademeli olarak artıyor. Residorm’da ikinci, üçüncü ve dördüncü sene konaklayacak öğrencilerimizin hepsinin avantajı var. Bu öğrencilerimiz indirimlere ek olarak Resicard programımız sayesinde ücretsiz çamaşır kredisi, internet kotalarında artış, çarşılarda indirim gibi ek avantajlar kazanıyorlar.

Sınırlı sayıda öğrencilerimiz için sunduğumuz bu erken kayıt fırsatlarını kaçırmamak için bir an önce kayıt yaptırmanızda fayda var. Bunun için bütçenize ek bir yük getirmeyen, oldukça basit bir prosedürümüz var:

1- Güvence bedeli olarak ödemiş olduğunuz tutar, 2016-17 akademik yılının bitiminde, 2017-18 döneminin Güvence Bedeli (Cayma Parası) olarak içeride kalmaya devam edecek.
2- Yeni konaklama dönemine ait yeni kayıt sözleşmesi ve taahhütnamenin öğrencimiz ve velisi tarafından imzalanması gerekiyor. Veli imzası için sözleşme ve taahhütnameyi öğrencimizle sizlere ulaştırıyor olacağız.
3- Yeni dönemin ödemelerini 2017 Eylül ayında öğrencimiz tekrar yurda geldiği zaman yapmaya başlayacaksınız.
4- Erken kayıt yaptıktan sonra 2017 Eylül ayında yurda giriş yapmama ve yeni dönemin ödeme işlemlerini tamamlamama durumunda içeride bulunan Güvence Bedeli (Cayma Parası) yanacak, iade edilmeyecektir.

Biz her yıl olduğu gibi gelecek yıl da sizlere bi’ odadan daha fazlasını sunmaya devam ediyor olacağız.

2017-18 yılında da sizleri aramızda görmek dileği ile…

Residorm, 31 Ocak 2017